Jemma Kelleher

Dyrektor zarządzający

Jemma jest Starszym Prawnikiem w Stowarzyszeniu Prawników Odszkodowawczych APIL (Association of Personal Injury Lawyers) i posiada specjalistyczną wiedzę w zakresie roszczeń z tytułu wyższych strat. Szczególnie interesuje się sprawami złożonymi, jest jednym z czterech założycieli Progressive Solicitors i jest najbardziej doświadczonym i szanowanym prawnikiem w firmie, odpowiednio przejmując rolę dyrektora zarządzającego.

BA (Hons), CPE, LPC

Z historią prowadzenia roszczeń z tytułu obrażeń ciała sięgającą 1999 roku, jako reprezentant zarówno powodów jak i pozwanych, Jemma posiada obszerne doświadczenie po obu stronach branży. Prowadzi roszczenia o wypadki na drodze, wypadki w pracy, roszczenia chorobowe, poślizgnięcia i potknięcia, posiada również specjalistyczną widzę związana z zainteresowaniami w urazach psychicznych, w tym zespole stresu pourazowego, zaniedbaniach medycznych, wypadkach śmiertelnych oraz przypadkach nadużyć instytucjonalnych.

Jemma przekwalifikowała się po studiach psychologicznych na Metropolitan University w Manchesterze, zdobywając kwalifikacje prawnicze w 2001 roku, po ukończeniu kursu praktyki prawnej.

Jako dyrektor zarządzający Progressive Solicitors, Jemma dokłada wszelkich starań, aby wszystkie aspekty firmy działały sprawnie, z naciskiem na szybkie rozwiązywanie roszczeń i utrzymanie wysokiego poziomu usług.

Przeprowadzone sprawy

Twoja sprawa jest dla nas najważniejsza

Opinie klientów prawnika

Potrzebujesz naszej pomocy?

Przedstaw nam swoją sprawę i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić