Co zrobić po wypadku?

  1. Zapisz dane sprawcy wypadku.
  2. Zrób zdjęcia pojazdów.
  3. Pobierz dane od świadków zdarzenia.
  4. Uzyskaj pomoc medyczną.
  5. Udaj się na policję, jeśli sprawca uciekł lub nie miał ubezpieczenia.
  6. Skontaktuj się z nami 0161 791 4669.

Możesz ubiegać się o odszkodowanie:

  • Jeśli byłeś kierowcą lub pasażerem samochodu, który został uderzony przez inny pojazd.
  • Zostałeś poszkodowany będąc pasażerem samochodu, którego kierowca spowodował wypadek z innym pojazdem.
  • Gdy w momencie wypadku byłeś pasażerem taksówki lub autobusu.
  • Jeśli byłeś pieszym, który został potrącony przez samochód.

Wypadek samochodowy w Anglii — co zrobić?

Uczestniczyłeś w wypadku samochodowym w Anglii? Doznałeś urazu w wyniku nierozważnej jazdy innego uczestnika ruchu? Aby uniknąć dodatkowego stresu związanego z załatwianiem formalności, skontaktuj się z nami, a uzyskamy dla Ciebie należne zadośćuczynienie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości prawa wiemy, jak postępować w przypadku kolizji drogowej, dlatego pomożemy Ci poradzić sobie w tej stresującej sytuacji. Odszkodowanie, które otrzymasz, pozwoli na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji, umożliwi dokonanie naprawy pojazdu i zrekompensuje straty poniesione w związku z nieobecnością w pracy.

Dlaczego warto ubiegać się o odszkodowanie?

Jeżeli brałeś udział w wypadku drogowym, zarówno Twoje zdrowie fizyczne, jak i psychiczne zostało narażone. Taka sytuacja może nie tylko utrudnić codzienne obowiązki, ale także uniemożliwić wykonywanie pracy będącej źródłem utrzymania. Co więcej, podczas kolizji uszkodzeniu ulega samochód, więc przemieszczanie się na przykład z domu do lekarza po wypadku, może być znacznie utrudnione. Niezależnie od wielkości strat, które poniosłeś, pomożemy Ci w tym, abyś uzyskał odpowiednie odszkodowanie za wypadek samochodowy w Anglii. Nasze wsparcie stanowi kluczową kwestię w przypadku, gdy nie znasz prawa w UK bądź też języka angielskiego.

Odszkodowanie za wypadek drogowy w UK — co należy wiedzieć?

Uzyskanie rekompensaty w przypadku zdarzenia na drodze jest często niezbędne do normalnego funkcjonowania. Pamiętaj, że im więcej zbierzesz dowodów z miejsca wypadku np. zdjęcia uszkodzeń pojazdów, dane świadków, detale sprawcy, tym Twoje roszczenie może być łatwiejsze do udowodnienia. Mimo stresu postaraj się pozostać spokojny, a jeśli sprawca nie chce przekazać Ci swoich danych lub zaprzecza winie, niezwłocznie zadzwoń po policję. Zwróć również uwagę, czy w okolicy znajduje się monitoring – prawdopodobnie będzie on niezwykle przydatny dla sprawy.

Dlaczego powinieneś powierzyć nam sprawę do prowadzenia?

Jeżeli zależy Ci na bezstresowym uzyskaniu rekompensaty, możesz zaufać naszej kancelarii. Pomagamy w procesie związanym z odszkodowaniem, kierując się zasadą „No Win, No Fee”. Oznacza to, że w przypadku przegranej sprawy, nie płacisz za nasze usługi (jeśli byłeś szczery i w pełni z nami współpracowałeś). Mamy doświadczenie związane z dochodzeniem zadośćuczynienia w sprawach o różnym stopniu skomplikowania i aktualną wiedzę prawną. Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby i priorytety osób poszkodowanych w wypadkach, różnią się od siebie i doskonale wiemy, jaką strategię należy dobrać dla danej sprawy.

Czy ta sprawa przypomina Twój przypadek?

Przedstaw nam swoją sprawę
i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić