Co zrobić po wypadku?

 1. Upewnij się, że posiadasz dane podmiotu odpowiedzialnego za zdarzenie.
 2. Udaj się po pomoc medyczną do szpitala lub GP.
 3. Zgłoś wypadek do podmiotu odpowiedzialnego za zdarzenie (np. jeśli doznałeś urazu na skutek poślizgnięcia się na mokrej podłodze w restauracji, poinformuj o tym obsługę lokalu).
 4. Zgromadź dowody istotne dla sprawy tj. zdjęcia przedstawiające miejsce zdarzenia oraz elementy, które przyczyniły się do wypadku,
 5. Zapisz dane świadków.
 6. Zadzwoń do nas: 0161 791 4669.

Możesz ubiegać się o odszkodowanie, jeśli:

 • nie znasz danych ubezpieczeniowych podmiotu odpowiedzialnego za wypadek,
 • nie brałeś wolnego od pracy po wypadku,
 • byłeś osobą niezatrudnioną w momencie wypadku,
 • Twój uszczerbek na zdrowiu ogranicza się jedynie do dolegliwości bólowych,
 • w momencie wypadku byłeś w UK tylko w celach wypoczynkowych,
 • po wypadku wyjechałeś z Wielkiej Brytanii.

Odszkodowanie za wypadek w Anglii – jak je otrzymać?

Wiele osób ze względu na barierę językową oraz brak znajomości prawa i procedur obowiązujących w Wielkiej Brytanii rezygnuje z dochodzenia odszkodowania. By uzyskać należną rekompensatę, wystarczy skorzystać z pomocy profesjonalistów zajmujących się odszkodowaniami na co dzień. W Progressive Solicitors wiemy, że wypadek jest niezwykle stresującą sytuacją w życiu każdego człowieka. Ból, emocje oraz poczucie krzywdy i niesprawiedliwości sprzyjają wycofaniu, a wręcz utrudniają podejmowanie konstruktywnych działań. W sytuacji, gdy potrzebuje się wsparcia najbliższych oraz pełnego zaangażowania przy dochodzeniu do zdrowia, lepiej oddać załatwianie formalności oraz walkę o odszkodowanie za wypadek w UK w ręce specjalistów, którzy zadbają o Twój komfort psychiczny w tym trudnym czasie i jak najszybciej uzyskają wysokie odszkodowanie.

O czym należy pamiętać, ubiegając się o odszkodowania powypadkowe UK?

Wysokość odszkodowania za wypadek w pracy w Anglii, waha się od kilkuset do setek tysięcy funtów. Kwota zależy przede wszystkim od powagi obrażeń, dlatego najważniejszym elementem w całym procesie są dowody. Posiadanie dokumentów potwierdzających datę, miejsce, przebieg oraz skutki zdarzenia to kluczowe argumenty brane pod uwagę przez sąd lub instytucję ubezpieczeniową. Im będą one bardziej wiarygodne, kompletne i rzetelne, tym szybciej uzyskasz rekompensatę. Co należy zgromadzić? Przede wszystkim trzeba spisać dane kontaktowe świadków oraz numery rejestracyjne wszystkich pojazdów uczestniczących w wypadku. Pomocne będzie również zebranie wyników badań, recept, skierowań, zaświadczeń od lekarza, korespondencji od policji oraz zdjęć z wypadku. Kolejną ważną sprawą jest wybór właściwej kancelarii, która w Twoim imieniu uzyska jak największe odszkodowanie przy minimalnym angażowaniu Cię w stresujące i sformalizowane procedury.

Odszkodowanie powypadkowe Anglia – dlaczego Progressive Solicitors?

Wierzymy, że powierzając nam sprawę do prowadzenia, otrzymasz korzyści wynikające z naszej postawy i doświadczenia. Działamy na zasadzie „No Win, No Fee”. Oznacza to, że wynagrodzenie pobieramy tylko w przypadku wygranej sprawy. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem oraz rosnącym zaufaniem wśród klientów w kraju i za granicą. Jesteśmy w pełni wykwalifikowaną oraz zarejestrowaną kancelarią adwokacką, posiadającą wszystkie niezbędne licencje. Zatrudniamy prawników z dużym stażem, a także dogłębną znajomością prawa brytyjskiego. Naszą dewizą jest uczciwość, przejrzystość oraz zadowolenie klienta. Działamy zgodnie z wymaganymi normami oraz protokołami zawodowymi. Nasz zespół tworzą kompetentni adwokaci, posiadający rzetelną wiedzę i wysoką kulturę osobistą. Świadczymy kompleksową obsługę prawną w zakresie odszkodowań powypadkowych w Anglii oraz Walii. Pozostajemy otwarci na nowe wyzwania, ponieważ stale aktualizujemy naszą wiedzę, poszerzamy kompetencje, kontakty i doskonalimy wypracowane standardy. Na początku zawsze oferujemy bezpłatną analizę sprawy pod względem prawnym. Następnie szukamy optymalnych rozwiązań, dążymy do najwyższych wypłat i najkrótszego czasu trwania całej procedury. Nie musisz się martwić o kontakt z firmą ubezpieczeniową, niezbędne wyliczenia kosztów, formułowanie wniosku oraz negocjacje.

Zapraszamy do współpracy z Progressive Solicitors. Bez względu na zawiłość sprawy gwarantujemy najwyższą możliwą skuteczność.

Czy ta sprawa przypomina Twój przypadek?

Przedstaw nam swoją sprawę
i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić