Kim jesteśmy?

Misja naszej firmy

Naszą misją jest szerzenie wiedzy dotyczącej odszkodowań w Wielkiej Brytanii wśród polskojęzycznych osób oraz ułatwienie osobom poszkodowanym, które chcą starać się o odszkodowanie powypadkowe w UK, uzyskania pełnego i najwyższego odszkodowania za poniesione obrażenia oraz straty i wydatki.

Lata doświadczeń pokazały nam, że poza wiedzą i strategią najważniejsze jest bycie w stałym kontakcie z klientem w zakresie prowadzonych procedur, dzięki czemu proces przebiega sprawnie, a stres ogranicza się do minimum. Jesteśmy zaawansowani technologicznie, co pozwala na kontaktowanie się z nami na kilka różnych sposobów.

W naszej kancelarii jedynie prawnicy prowadzą rozmowy i negocjacje z ubezpieczalniami, nie zatrudniamy studentów ani asystentów do prowadzenia spraw o odszkodowanie. Pełne zaangażowanie, doświadczenie i doskonalenie już zdobytych umiejętności są fundamentem naszego sukcesu.

0
Lat doświadczenia razem
0
Oddziały firmy
0
%
Pozytywnych opinii
0
%
Skuteczności

Czym się kierujemy w naszej pracy

Nasze wartości i cele
null

Klient jest najważniejszy

Dbamy o potrzeby klientów i do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.
null

Doskonalimy umiejętności

Zdobywamy wiedzę, aby zapewnić klientom bezstresowe i przyjazne doświadczenie.
null

Gwarancja jakości

Działamy z poczuciem odpowiedzialności i w najlepszym interesie klienta.
null

Gwarancja kwalifikacji

Prowadzeniem spraw zajmują się wyłącznie wykwalifikowani prawnicy.
null

Uczciwość i przejrzystość

Zapewniamy pełen dostęp do dokumentacji i przejrzyste warunki działania.
null

Ochrona środowiska

Dbamy o środowisko korzystając z elektronicznej wymiany dokumentów.

Zapoznaj się bliżej z procesem współpracy

Jak pracujemy?
 • null

  Pierwszy etap

  Bezpłatna i pełna analiza wypadku klienta pod względem prawnym. Każdą sprawę o odszkodowanie rozpoznajemy pod wieloma kątami, aby mieć pewność, że udzielona przez nas opinia jest kompleksowa.

 • null

  Drugi etap

  Podpisanie umowy No Win No Fee* i przygotowanie sprawy do zgłoszenia. Następnie roszczenie zostaje przesłane do ubezpieczalni lub odpowiedniego podmiotu.

 • null

  Trzeci etap

  Szacowanie wysokości odszkodowania na podstawie dostarczonej przez klienta listy strat i wydatków, oraz raportu z komisji lekarskiej, którą zaaranżujemy.

 • null

  Czwarty etap

  Negocjacja wysokości odszkodowania dla klienta. Do każdej sprawy indywidualnie dobierana jest strategia prowadzenia rozmów z ubezpieczalnią.

 • null

  Piąty etap

  Wypłata odszkodowania lub procedury sądowe. (Mniej niż 1% naszych spraw jest kierowane do Sądu, przy czym większość z nich kończy się pozytywnie jeszcze przed rozprawą)

*Jeśli klient chciałby uzyskać odszkodowanie za zniszczenia pojazdu, aranżujemy rzeczoznawcę i negocjujemy wypłatę odszkodowania.

Potwierdzony profesjonalizm

Certyfikaty i licencje

Listy rekomendacyjne klientów oraz partnerów biznesowych:

Wspieramy działalności charytatywne, gdyż wierzymy, że dobrem należy się dzielić.

Skontaktuj się z nami

Darmowa wycena

Jesteśmy zespołem prawników prowadzących sprawy o odszkodowania w UK. Uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, utracone zarobki oraz inne koszty i straty powstałe po wypadku. Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas: 0161 7914 669