Pomocni i profesjonalni. Naprawdę pomocni. Świetna komunikacja i miła obsługa. Zdecydowanie polecam.

FV

Jestem bardzo zadowolona z kancelarii gdzie prowadzono moje odszkodowanie po wypadku w pracy …wykonano prace perfekcyjnie. Kancelaria w której pracuje pani Dominika jest solidna,uczciwa i skuteczna. Pani mecenas którą miałam przyjemność słyszeć opanowana mądra i bardzo skuteczna…dziękuję za starania w uzyskaniu dla mnie jak największych pieniążków za mój wypadek. Pieniążki z odszkodowania zostały bardzo szybko przelane na moje konto. Nawet szybciej niż mówiono. Cieszę się ze nie był to czek. Co do Pani Dominiki to bardzo profesjonalna pomoc w sprawach prawniczych, bardzo dobry tłumacz bez którego nie dala bym rady nic zrozumieć. Poza tym pomocna miła i bardzo cierpliwa. Mam bardzo dobre zdanie o jej pracy i o Niej samej ….profesjonalnie i uczciwie wykonuje swoją pracę. Mam wrażenie że rzadko się spotyka tak wykwalifikowane osoby. Wyrazy szacunku dla Pani Dominiki. Dziękuje jeszcze raz za pomoc. Ewa Sroka

Ewa Sroka

Dzień dobry chciałam potwierdzić, że otrzymałam pieniądze z odszkodowania. Dziękuję bardzo za niezawodną i przyjazną obsługę, a co najważniejsze za skuteczność. Oczywiście polecam kancelarię i doceniam.

Katarzyna Szara-Rukojc

Świetna obsługa mojego roszczenia z tytułu wypadku samochodowego. Prawnik zawsze był dostępny i odpowiadał na wszystkie moje pytania z cierpliwością i uprzejmością. W 100% polecam tę firmę każdemu.

Mr William F

Doskonała obsługa. Panna Wood informowała mnie na bieżąco o postępach w sprawie roszczenia. Polecam Progressive Solicitors za ich wspaniałą obsługę!

Ms Lindsay Mellor

Wspaniałe doświadczenie. Naprawdę walczyli o moją sprawą. Byłam informowana na bieżąco, a formalności były załatwiane bardzo szybko. Czuję, że podpisaliśmy świetną ugodę. Dziękuję!

Enid Wood